Tez Danışmanınız
0553 179 02 58

 Bir öneri ve fikri belirli kurallar doğrultusunda hazırlama ve bunla ilgili tüm araştırmaları yapmaya yönelik olan tez, özellikle okul döneminde en az bir kez herkesin hazırlamak durumunda kaldığı bir bitirme projesidir.

 

Bitirme projeleri, bölüme göre değişkenlik gösterir. Seçtiğiniz konu ve bu konunun sağlıklı şekilde araştırılması gerekir.

 

Tez Konusu Seçme ve Hazırlama

 

Tez hazırlama fiyatları seçtiğiniz teze göre değişkenlik gösterir. Tez konusu seçmek ve hazırlamakla alakalı yeteneğiniz ya da vaktiniz olmayabilir. O zaman böyle bir durumda yardım almalısınız. Konu seçimi ve konunun planlanması, bu konunun bilimsel çerçevelere uygun olarak sunulması gerekir.

 

Tez hazırlamak konusunda dikkat edilmesi gereken bazı adımlar vardır. Eğer tezinizi kendiniz yazacaksanız, bazı taslakları göz önünde bulundurabilirsiniz. Yazım ve sunum kuralları, en az tezin içeriği kadar önemlidir. Bu konuda isterseniz profesyonel destek alabilirsiniz. Bunun için belirli bir zamanı göz önünde bulundurmalı ve sunumlarınızı son ana bırakmamalısınız.

 

Tez hazırlama konusunda belirli adımlar sistemli olarak takip edilmelidir. Mutlaka bir tez danışmanız olacaktır. Danışmanınız konular hakkında sizi yönlendirecektir. Bu konuda seçtiğiniz konuya uygun çalışmalar yapabilecek olmanız önem arz eder. Bu nedenle konuların arasından daha çabuk ve size göre kolay sonuca ulaşabileceğiniz, araştırırken aynı zamanda keyif alabileceğiniz konular seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Seçtiğiniz konuları sınırlandırmanız, belirli bir alana yoğunlaşmanızı sağlayacaktır. Araştırma yaparken elde ettiğiniz bilgiler doğrultusunda bir hipotez kurmanız gerekecektir. Çalışma süresinde bunu göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda çalışmalısınız.

 

Araştırma metodunuzu belirlediğiniz zaman, çok daha sistemli bir yol takip etmiş olursunuz. Konunun özelliklerine göre yöntemlerinizi de belirleyebilirsiniz. Bir araştırma yapmadan evvel geçici plan oluşturabilirsiniz. Daha konu hakkında tam bir bilgiye sahip olmadan evvel yapılan taslak plan gibi düşünebilirsiniz. Daha sonra bunun üzerinde istediğiniz oynamaları da yapabilirsiniz.

 

Geçici kaynak oluşturmak da geçici plan doğrultusunda ortaya çıkabilir. Araştırma detaylandırıldıkça, geçici plan ve kaynakta da değişiklikler yapılabilir. Kaynak toplama aşamasında okuma ve not alam bir hayli önem taşır. Bunları mantıklı ve doğru şekilde gerçekleştirmelisiniz. Tez yazma aşamasına geldiğiniz zaman ise, örnek taslakları inceleyebilir ve danışman hocanızdan destek alabilirsiniz.

 

Bunca yöntem ve detay elbette belirli bir rakam karşılığında yapılır. Tez hazırlama fiyatları konusunda destek almak isterseniz doğru firmadan, doğru desteği almalısınız.

 

Çeviri ve Tez Fiyatı Alma / Hesaplama

 

Tez hazırlama fiyatları, talebinizle doğru orantılı olarak değişecektir. Genelde bir tezin hazırlanması için belirli bir vaktin olması gerekir. Son dakikaya bırakılan ya da plansız yapılan çalışmalar, sizin için daha farklı fiyatlandırılabilir. Bu konuda hizmet veren sitelerde;

 

 • İsim soy isim
 • E-mail adresi
 • Telefon numarası
 • Hizmet türü
 • Çeviri hizmeti almak istiyorsanız, orjinal metin türü ve bu çevrilecek metin dili
 • Çeviri olacaksa dosya gönderimi
 • Tezin bitiş süresi
 • Eklemek istediğiniz mesajınız bildirilmelidir. Almak istediğiniz ek hizmetler, bunların detayları net olarak verilmelidir ki fiyat konusunda sonradan bir değişiklik olmasın.

 

Verilen bilgiler doğrultusunda tez hazırlama fiyatları konusunda önden bilgi sahibi olmuş olursunuz. Böylece hem bütçenizi hem de sunumunuzu buna göre ayarlamış olursunuz.

 

Profesyonel Hizmet Veren Tez Hazırlama Merkezleri

 

Tez hazırlama fiyatlarıyla alakalı, profesyonel hizmet veren tez hazırlama merkezlerini değerlendirebilirsiniz. Bu konuda güvenilir şirketlerden brlirli bir fiyata hizmet alabilirsiniz. Bunun için;

 

 • Konusunda uzman ekiplere sahip olan,
 • Güvenilir,
 • Sorularınızı yanıtlayabilecek ölücüde bilgi ve donanım sahip,
 • Profesyonel mantıkla çalışan,
 • Birikim ve bilgi konusunda sizi yormayacak olan,
 • Fiyatları sizin bütçenize uygun firmaları seçmelisiniz.

No Comment

Comments are closed.