Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin

Tez Hazırlama ve Yazdırma Merkezi

Kullanım Koşulları

Sitemizi ziyaret eden değerli kullanıcılar, https://www.tezhazirlamamerkezi.net/ adresine sahip olan internet sitemizi kullanmaya başlamadan önce lütfen kullanım koşullarımızı ve gizlilik politikamızı gözden geçirin. Unutmayın ki sitemizi kullanmaya devam ederek kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılacaksınız. Eğer bu sayfalarda bulunan kuralları kabul etmek istemiyorsanız sitemiz ile kurduğunuz bağlantıyı sonlandırmalısınız. Aksi durumda bu sayfalar içinde belirtilmiş olan kuralları koşulsuz ve sınırlama olmadan kabul etmiş sayılacaksınız.

https://www.tezhazirlamamerkezi.net/ adresine sahip olan internet sitesi Tez Hazırlama Merkezi tarafından yönetilmekte olup sayfanın bu kısmından sonra adres belirtmek yerine “Tez Hazırlama Merkezi” olarak anılacaktır. Sizleri bilgilendirmek için hazırlamış olduğumuz “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları” sayfaları yayımlandığı tarih itibariyle yürürlüğe girmiş olarak kabul edilecektir. Ayrıca bu sayfalar içinde yapılacak yenilikler ve güncellemeler de otomatik olarak tarafınızca kabul edilmiş sayılacaktır. Bu nedenle sayfanın başında sizleri bilgilendirmek için oluşturduğumuz “Son Güncelleme Tarihi” bilgisine göz atmanız sizlerin sorumluluğunda olacaktır. Lütfen bu belgeleri dikkatli bir şekilde inceleyin.

Gizlilik

Siz değerli ziyaretçilerimizi ve kullanıcılarımızı gizlilik konusuyla ilgili ayrı bir sayfada bilgilendirmekteyiz. Tez Hazırlama Merkezi sitesinde bulunan “Gizlilik Politikası” sayfasına göz atarak gizlilikle ilgili bütün bilgileri en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Bu sayfada siz değerli kullanıcılardan hangi bilgileri talep ettiğimizi, kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı ve nasıl işlediğimizi, buna ek olarak kimlerle paylaştığımızı belirtmekteyiz.

Hizmet Kapsamı

Tez Hazırlama Merkezi sitemizde yasalara bağlı kalarak hizmet kapsamını dilediğimiz gibi belirleme, güncelleme ve değiştirme haklarına sahip olduğumuzu sizlere bildirmekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında yapacağımız güncellemeler ve değişiklikler Tez Hazırlama Merkezi içinde sizlere duyurulacaktır. Değişiklikler ve güncellemeler duyurulu yapıldığı an geçerli olacaktır. Bu duyuruları takip etmek sizlerin sorumluluğunda olacaktır.

Telif Hakları

Tez Hazırlama Merkezi içinde yayınlanan bütün ses dosyaları, içerikler, metinler, logolar, grafikler, görseller ve daha fazlası an itibariyle “içerik” olarak anılacaktır. Tez Hazırlama Merkezi’nde yayınlanmakta olan her türlü içerik tarafımıza ait olup tüm telif hakları saklıdır. Tarafımızdan yazılı izin alınmadığı sürece hiçbir şekilde paylaşılamaz, çoğaltılamaz veya dağıtılamaz. Bu kuralı ihlal eden tüm şahıs, kurum ve kuruluşlar için yasal süreç başlatılacak ve gerekli şikayetlerde bulunulacaktır.

Genel Hükümler ve Koşullar

Tez Hazırlama Merkezi’ni ziyaret eden, üye olan veya düzenli olarak kullanan her birey hukuka ve yasalara uygun olarak hareket edeceğini kabul etmiş sayılacaktır. Bu doğrultuda siteyi ziyaret eden hiç kimse bir başka kişinin hakkına tecavüz etmeyeceğini taahhüt etmiştir. Tez Hazırlama Merkezi içerisinde yapılacak her türlü davranışın karşılığında doğacak cezai ve hukuki sorumluluktan kişinin kendisi sorumluluktur. Belirtilen eylemlere bağlı olarak ortaya çıkacak zarardan Tez Hazırlama Merkezi hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Ayrıca internet sitesi üzerinde paylaşılan içeriklerin güncel ve doğru bilgi içermesi için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bu çabamıza rağmen eksik, yanlış veya güncel olmayan bilgi paylaşımı söz konusu olabilir. Buna bağlı olarak Tez Hazırlama Merkezi içinde bulunan hiçbir bilginin doğruluğu ve güncelliği hakkında taahhüt ve garanti verilmemektedir. İçeriklerimizin içinde zaman zaman çeşitli linkler bulunmaktadır. Bu linkler yalnızca kullanıcıyı hedef siteye ulaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Hedef sitedeki hiçbir içerik ile Tez Hazırlama Merkezi’nin bir ilgisi bulunmaz. Ulaşılan sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikası da Tez Hazırlama Merkezi ile ilgili değildir. Ek olarak site içinde düzenli olarak güvenlik taraması yapılmaktadır fakat buna rağmen site içinde virüs veya kötü amaçlı bir yazılım bulunmayacağının garantisini vermemekteyiz. Virüs vb. kötü amaçlı yazılımların sebep olabileceği zararlardan dolayı tarafımızın hiçbir sorumluluğu olmayacağını duyurmak isteriz.

Son olarak site içinde sizler için sunduğumuz hizmetlerin kesintisiz, hatasız ve kusursuz olacağının garantisini de asla verememekteyiz. Zaman zaman aksaklıklar yaşanabileceğinden dolayı böyle bir şeyin garantisini vermemiz ne yazık ki mümkün değildir.

Bu metinde bulunan kuralların bozulması ve Tez Hazırlama Merkezi ile kullanıcı arasında anlaşmazlık oluşması sonucunda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına başvurulacaktır.