Tez Danışmanınız
0553 179 02 58

Tasarım kelime anlamı olarak genellikle güzel sanatlar, görsel sanatlar, mühendislik, mimarlık, peyzaj ve diğer sanatsal yaratıcı işlerde bir planın veya bir nesnenin, belli bir inşa süresi içinde medyada getirilmesidir. Tasarımcı bir nesne, ürün veya mekân tasarlarken mutlaka özgün tasarımlar yaratmalı, tasarımlar bir yerden esinlenilmiş veya bir kaynaktan alınmış olmamalıdır. Bundan dolayı da tasarımcının geçirdiği tasarım süreci; yeni bir nesne, ürün, mekân, yapı veya bahçe oluşturma sürecidir. Günümüzde devlet veya özel üniversitelerin görsel sanatlarla veya güzel sanatlarla ilgili fakültelerinde grafik tasarım ve moda tasarımı, mimarlık ve mühendislik fakültelerinde ise iç mimarlık, peyzaj tasarımı ve endüstriyel tasarım bölümleri bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde yakın dönem dünya tasarımcıları veya çağdaş sanat kuramları konuları üzerine tez veya bilimsel makale hazırlamak istediğinizde, ön hazırlık, proje oluşturma ve tez danışmanlığı ile ilgili akademik kadromuz size yardımcı olacaktır.

Firmamız, her biri konusunda uzman akademik kadrosu ile ön lisans, lisans, master, doktora tezleriniz ile bilimsel makalelerinize danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamızdan, yakın dönem dünya tasarımcıları üzerine hazırlayacağınız tüm tez, ödev ve bilimsel makaleleriniz ile ilgili profesyonel sanat kuramları ödev fiyatları veya profesyonel çağdaş sanat kuramları ödev fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Güzel Sanatlar fakültelerinde görev yapan profesyonel akademik kadromuz, size gerekli olan tüm danışmanlık ve tasarım desteğini verecektir.

Firmamız ayrıca her konuda ve akademik alanda ön lisans, lisans, master, doktora, bitirme tezleri ve bilimsel araştırmalarınızda, tercüme ve SPSS analiz hizmetlerinde de profesyonel tez danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bugüne kadar pek çok tez ve bilimsel makaleyi başarı ile tamamlayan konusunda uzman kadromuz, yakın dönem dünya tasarımcıları ve çağdaş sanat kuramları tez veya bilimsel araştırma makaleniz ile ilgili olarak da size yardımcı olacak ve proje boyunca kesintisiz hizmet sunacaktır. Ayrıca dilerseniz sadece yabancı literatürden çeviri hizmetimizden veya tez konunuzun temel olarak araştırılması aşamasında, yerli ve yabancı literatürlerin taranarak gerekli bilgilerin ve kaynakların toplanması hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.