Tez Danışmanınız
0553 179 02 58

Birçok öğrencinin üniversite yıllarında en korkunç kâbusu tezlerdir. Birçok bölümde tez diploma almak için gereken en önemli aşamalardan biridir. Çünkü eğer tez yazılmazsa okuyan öğrenciler diplomalarını alamamakta ve mezun olamamaktadır. Ayrıca tezler unvan kazanma durumları içinde geçerli olan bir ödev sistemidir. Doçent ve Yardımcı Doçent olmak isteyen birçok Öğretim Görevlisi kendi istedikleri konularda tezler yazarak unvanı kazanmaya çalışmaktadırlar. Tez özellikle üniversite eğitiminin vazgeçilmez parçalarından biridir. Tezlerle ilgili bir diğer hususta yazılma şekilleridir. İstenilen tezlerin hocaların istedikleri stillere göre yazılmaları gerekmektedir. Bu sebeplerden ötürü tez hazırlama oldukça zorlu bir iştir.

Bu işten sıyrılmak isteyen birçok öğrenci tez yazma işini yapan kişilere paralar ödeyerek tezlerini yazdırmaktadırlar. Ancak teknolojinin oldukça geliştiği göz önüne alınırsa artık internette birçok site bu işi yapmaya yardımcı olmaktadırlar. Tez hazırlama merkezi adlı sitede bu sitelere örnektir. Birçok kişi tezlerini hazırlarken hocalarından veya yazdıkları konularda uzman kişilerden yardım almaya çalışmaktadır. Bu site tez yazmanın yanı sıra akademik danışmanlık yapmaktadır. İnsanlar danışacakları konularda bilgi almak için siteye girerek isteklerini belirtmekte ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

Tez hazırlama merkezi sadece danışmanlık yapmamaktadır. Tez konusunda sıkıntı çeken kişiler için kendi bünyesinde çalıştırdığı elemanlarla beraber insanların tezlerini belirli ücret karşılığında yapmaktadırlar. Verilen ücretler yazılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Tez fiyatları yazılacak tezin kelime veya sayfa sayısına göre değişmektedir. Ancak site öncelikle bir kapora ücreti almaktadır. Bu sayede hem müşterinin ödevi aldıktan sonra ödeme yapmaması önlenmiş olur. Hem de müşterinin güveni para tam alınmadığı için kazanılmış olur. Ödemenin kapora kısmı dışında kalan ödeme tez tesliminden sonra yapılmaktadır. Sitenin yaptığı ücretlendirme ayrıca yazılacak kişiye göre de değişmektedir. Doktora düzeyinde yazılacak tezlerde daha çok profesyonellik gerektirdiği için ücret artmaktadır. Sitede bulunan fiyat hesaplama bölümüne gerekli bilgileri girerek yazılması istenen tezin ücreti öğrenilebilmektedir. Sitede yalnızca tez hazırlanmamaktadır. Tezin dışında profesyonel ekiple birlikte çevirilerde yapılmaktadır. Çeviri ücreti de yazılacak sayfa sayısına ve kelime sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Site tez merkezleri sayesinde insanların tezlerini profesyonel ortamda ve kişilerle çalışarak hazırlamaktadırlar. İnsanlar tezlerini bu siteye yönlendirmektedir ve alınan işlerde yapılan kapora ödemesinden sonra site çalışanlarının bulunduğu tez merkezlerinde grup olarak çalışır ve tez istenilen şekilde ve zamanda hazır hale getirilir. Ayrıca tez merkezlerinde bulunan hocalar sayesinde müşteriler iletişime geçerek sorulacak ve danışılacak konularda konuşabilmektedirler.

Sitenin bir diğer özelliği de daha öncede bahsedildiği gibi profesyonel tez hizmetleri vermektedirler. Tamamen profesyonel kadrosuyla birçok kişiye yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Özellikle öğrencileri için çok iyi düşünülmüş bir site olan tez hazırlama merkezi birçok kişinin sorunlarını danışmasını sağlamış ve tezlerini tamamlamalarına yardımcı olmuşlardır. Özellikle tez bitiminde tezin kabul edilmesini sağlayacak düzenlemeler yaparak tezlerin toparlanmalarında yardımcı olmuşlardır. Sitenin verdiği profesyonel destek ile zamandan tasarruf edilmektedir. Sitenin en çok önem verdiği konulardan bir tanesi zaman kullanımıdır.

Normal şekilde kendileri hazırlayacak olan öğrenciler yerine belli bir ücretle ve profesyonel çalışma ile daha kısa sürede ve daha etkili tezler hazırlanmaktadır. Bu sebeple site birçok kişi tarafından kullanılmakta ve beğenilmektedir. Site yalnızca tez hazırlamamakta aynı zamanda daha önceden müşteriler tarafından hazırlanan tezleri alarak düzenleme işlemi yapmaktadır. Yine profesyonel kadrosuyla müşterinin yaptığı hataları düzeltmekte ve düzgün bir tez haline getirmektedir. Site tez çalışmaları dışında çevirilerde yapmaktadır. Siteye yüklenecek çeviri dosyalarını alarak profesyonel çalışanlarıyla tam çeviri yapmaktadırlar. Çeviri ücreti çevrilecek işin sayfa veya kelime sayısına göre değişiklik göstermektedir.

No Comment

Comments are closed.