Tez Danışmanınız
0553 179 02 58

Üniversite son sınıfa gelen öğrencilerin bölümlerinden mezun olmalarının en büyük şartıdır tez. Hazırlanan ve enstitüye sunulan tez sizlerin mezuniyet noktasında yeterliliğinizi ispatlar ve bu şekilde okuldan mezun olursunuz.  Bizler önlisans, lisans, yüksek  lisans ve doktora tezlerinizde tez hazırlama merkezi olarak sizlerin yanında yer alarak bu zorlu süreci kolay kılma ve rahatlıkla tamamlamanız adına sizlere hizmet vermekteyiz.

            Tez hazırlama merkezinin hizmetleri üzerine konuşmak gerekirse.  Bizler sizlerin hazırlamış olduğu tezleri tez formatlama hizmetleri  ile formatlayarak üniversitenize uygun hale getirmekteyiz. Pekala nedir bu tez formatlama işlemi? Bu işlem hazırlamış olduğunuz tezin sayfa düzeninden tutunda üniversitenizin kendine özgü olarak yayınladığı yazım kılavuzlarına  kadar incelenerek yapılan bir düzenleme işlemidir.   Bu çalışma oldukça önemlidir; çünkü sizlerin bitirme tezi olarak aldığınız tezler sizlerin yeterliliğini ortaya koyacaktır ve bir tezde bir çok yazım yanlışının yer alması sizlerin bitirme tezinden düşük puan almanıza hatta bazen bitirme tezinizin yetersiz görülüp tekrar hazırlatılmasına neden olmaktadır.  Bu sebeple tez düzeltme hizmetleri ile tezlerinizi kontrol ederek sizlerin daha profesyonel bir tez ile mezun olmanıza yardımcı olmaktayız.  Tez formatlama gibi tez dizgi hizmetleri de tezinizdeki sıralamalar ve hatalar noktasında bir inceleme yaparak tezinizin her alanda dört dörtlük diyebileceğimiz boyuta gelmesini sağlamaktadır. Tabi ki tüm bu düzeltme ve kontroller tez editör hizmetleri tarafından kontrol edilmekte ve yerine göre müdahalelerde bulunarak düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Lisans tezinin ya da yüksek lisans tezinin bir sonraki aşama olan doktora çalışmasına da katkıda bulunacağını göz önünde bulunduran firmamız sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak tez düzeltme  hizmetleri esnasında ve sonrasında da sizlerle iletişim halinde kalarak sizlerin memnuniyetini önemsemektedir.

            Eğer sizler de tezlerinizin içeriğini oluşturdunuz; ancak tezlerinizin istenen şablonda olup olmadığını kontrol etmek ve gerekli formatlamaları yaptırmak istiyorsanız biz tez hazırlama merkezi olarak sizlere az önce de dile getirdiğimiz hizmetler ve tez şablon hizmetleri gibi daha birçok hizmet ile hizmet vermekteyiz. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir kaliteli hizmeti uygun fiyatlara alabilirsiniz.

No Comment

Comments are closed.