Tez Danışmanınız
0553 179 02 58

Görsel Algı üniversitelerin Psikoloji ana bilim dalında, Görsel Tasarım ise Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı ana bilim dalında verilen ve zorunlu olarak alınması gereken derslerdir. Görsel Algı üzerine hazırlayacağınız lisans, master, doktora, bitirme tezi, ödev ve bilimsel makaleleriniz literatür araştırma ve sonrasında istatistiksel verilerle hipotezinizi kanıtlama üzerine hazırlanması gerekirken, Görsel Tasarım üzerine hazırlayacağınız tez ve araştırmalarınızın grafik tasarımlarla desteklemesi gerekmektedir. Görsel algı psikolojisi ödev fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, tez danışmanlığı hizmeti veren firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.  Her konuda ve akademik alanda ön lisans, lisans, master, doktora, bitirme tezleri ve bilimsel araştırmalarınızda, çeviri ve SPSS analiz hizmetlerinde profesyonel tez danışmanlığı hizmeti veren firmamız, konularında uzman akademik kadrosu ile tez veya bilimsel araştırmanız tamamlanana kadar sizin yanınızda olacaktır.

Görsel Algı alanında hazırladığınız tez veya bilimsel araştırmalarda firmamızdan tez danışmanlık hizmeti almaya karar verdiğinizde, konunuz ile ilgili daha önce yayınlanmış Türkçe ve yabancı dildeki tüm makaleler, tezler ve araştırmalar kütüphane sorumlusu personelimiz tarafından taranarak, araştırmanızda işinize yarayacak bilgiler ayrılacak ve yararlanılacak kaynaklar belirlenecektir. Üniversitelerin psikoloji veya grafik tasarım bölümlerinde akademik kariyer yapan uzman kadromuz, teziniz veya bilimsel araştırmanızın konusu ile ilgili ana başlıkları belirleyerek, hazırlanan kaynaklara ve belgelere bakacak ve gerekli olanlar Türkçe’ye çevrilecektir. Eğer psikoloji ana bilim dalı ile ilgili tez veya araştırma hazırlıyorsanız, araştırmanızı desteklemek için istatistiksel verilerle ve kanıtlara ihtiyacınız vardır. Bu aşamada,  saha çalışması, ana kütleden örneklem seçilmesi, veri toplama için anket sorularının hazırlanması, anket uygulaması, sonuçların alınması gerçekleştirilir. Veriler ayrılır, sayısal olarak kodlanarak SPSS uzmanı olan kadromuz tarafından hatasız olarak SPSS analiz programına girilir, çıkan sonuçlar doğrulanır, tablo ve grafikler hazırlanır. Son olarak bitmiş olan tez, size teslim edilir. Eğer görsel tasarım üzerine tez veya bilimsel araştırma hazırlıyorsanız, uzman grafik tasarımcılarımız size çizimlerin tasarlanması ve hazırlanmasında yardımcı olacaktır.

Profesyonel görsel algı temelleri ödev fiyatları ile ilgili akademik kadromuzdan destek almak isterseniz, internet sitemizde bulunan telefon numaraları veya iletişim formu ile bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.