Tez Danışmanınız
0553 179 02 58

Tez çalışmalarınızı yürütürken birçok kaynaktan araştırma yaparsınız. Peki bu araştırmalarınız sonucu yazdığınız tezin ne kadar özgün olduğunu biliyor musunuz? İntihal oranının ne kadar önemli olduğunu tez hazırlayan herkes bilir. Bu nedenle de tezlerini ellerinden geldiğince özgün bir şekilde yazmaya çalışırlar. Ancak tez hazırlama aşamaları oldukça zor olduğu için özgünlük sorunları ortaya çıkabilmektedir. Tezinizi teslim ettiğinizde intihal sorunları ile karşılaşmamak için tezinizi önceden özgünlük testine sokmanız sizin büyük bir avantaj sağlamanıza yarayacaktır. İnternet üzerinden birçok ücretsiz intihal sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ancak bu programlar ücretsizdir ve tam olarak intihal sorgulamasını yapamaz. Bu konuda kesin bir sorgulama yapmak için turnitin yazılımı kullanılmalıdır. Kayseri tez merkezi olarak sizler turnitin yazılımından birebir intihal raporu vermekteyiz.

Alacağınız intihal raporu ise sizin için büyük bir analiz etme fırsatı doğuracaktır. Alıntı yaptığınız cümlelerin tezin geneline olan oranını öğrenecek ve bu oranın üniversitelerin kabul ettiği orandan çok olup olmadığını kontrol edebileceksiniz. Eğer istediğiniz orandan yüksek çıkarda sizlere sunduğumuz raporda hangi cümlelerin alıntı olduğu bildirilmektedir. Bu cümleleri revizyon ederek değiştirmeniz tezinizin intihal oranını düşürecek hatta sıfıra kadar indirme imkanın sizlere sunacaktır. Sivas tez merkezi intihal oranını sizlere bildirebildiği gibi tezinizin hazırlanmasında başından sonuna kadar da danışmanlık hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmet sayesinde tezinizin zamanında ve kaliteli bir şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tez hazırlama çalışmaları belirli bir maliyeti de ortaya çıkarmaktadır. Araştırmalarınız, analizleriniz ve diğer çalışmalarınız size belirli bir bütçeye mal olacaktır. Burada harcadığınız paranın yanı sıra teziniz kabul edilmezse hem  zamanda hem de para olarak zarara uğrayabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmak yerine Adana tez merkezi hizmetimizden yararlanarak başarı garantili tez yazdırma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tez yazdırmak istediğinizde bizimle iletişime geçerek tezinizin hangi konuda yazılacağını belirtmeniz yeterlidir. Sizler için gerekli çalışmaları akademik çerçevede yapacak olan uzman kadromuz en iyi tezi sizlere sunarak ilk seferde tezinizi kabul ettirmeyi başarabileceksiniz. Böyle bir imkan ise sizin diploma almak için önünüzde duran tez hazırlama çalışmalarını kolay bir şekilde aşmanıza olanak sağlayacaktır.

No Comment

Comments are closed.